STOP POMARAŃCZOWEJ SKÓRCE!

Przełomowe zastosowanie srebra, miedzi i węgla w spodenkach antycellulitowych.
Innowacyjna formuła 3 minerałów wplecionych w delikatną i rozgrzewającą bawełnę wykorzystuje zachodzące pomiędzy nimi reakcje, mikro elektro stymuluje oraz drenaż limfatyczny aby zagwarantować efekty.

Miękka i przyjemna dla skóry bawełna zapewnia prawdziwy komfort noszenia. Dodatkowo zawartość srebra nadaje produktowi właściwości bakteriobójcze, zapewnia bezpieczeństwo i higienę, a miedź działa grzybobójczo. Węgiel ze względu na swoje właściwości oczyszczające i absorbujące wspomaga usuwanie toksyn oraz zbędnych składników przemiany materii. Obecności jonów srebra i miedzi w tkaninie pozwala utrzymać naturalny poziom flory bakteryjnej, zapobiegając tworzeniu się przykrych zapachów.

Spodenki Veera Silver to wynik wieloletnich poszukiwań, które pozwoliły na innowacyjne połączenie technologii i medycyny, dzięki czemu osiągamy wspaniałe efekty. Spodenki Veera Silver to nowy sposób na skuteczną walkę z cellulitem.

KILKA SŁÓW O CELLULICIE

Cellulit jest chorobą, z czego tak naprawdę większość z nas nie zdaje sobie sprawy. Badania dowodzą, że jest to schorzenie tkani łącznej i tłuszczowej. Uważa się, że to choroba cywilizacyjna, która dotyka nawet ok. 80 % kobiet.

Obajwem cellulitu jest nierówna skóra, zwykle pojawiająca się na biodrach, podudziu, kolanach, pośladkach, brzuchu.

Schorzenie pojawia się zarówno u osób szczupłych, jak i mających nadwagę, natomiast bardzo rzadko pojawia się u mężczyzn.

Do powstania cellulitu bardzo często przykładają się hormony, dlatego też pomarańczowa skórka atakuje kobiety między innymi w czasie dojrzewania, w ciąży i przed menopauzą, są to momenty gdy zwiększa się ilość komórek tłuszczowych.

Najbardziej narażone na pojawienie się ”pomarańczowej skórki ” są kobiety:

 • mające mało ruchu, prowadzące siedzący tryb życia, ponieważ aktywność fizyczna w naturalny sposób pomaga eliminować nadmiar tłuszczu i wody w organizmie
 • z nadwagą, ponieważ zwiększa ona objętość komórek tłuszczowych
 • z zaburzeniami hormonalnymi – nadmiar niektórych hormonów powoduje zatrzymywanie wody w organizmie oraz doprowadza do reakcji łańcuchowej, którą opisaliśmy powyżej
 • jedzące dużo słodyczy oraz dań z fast-foodów, które są wysokokalorycznymi, węglowodanowymi „bombami”
 • mające wrodzone predyspozycje po matce
 • noszące zbyt obcisłe ubrania i buty na wysokim obcasie, ponieważ utrudniają one krążenie
 • palące papierosy i pijące duże ilości kawy, które są dla organizmu toksynami
 • spożywające duże ilości soli, która sprzyja obrzękom
 • lubiące gorące kąpiele i opalanie, które powodują kłopoty z krążeniem

WŁAŚCIWOŚCI SREBRA

Jakie właściwości ma srebro?

Lecznicze właściwości srebra znane były już w starożytności. Pisał o nim nawet sam Hipokrates. Starożytni Grecy, Rzymianie i Fenicjanie przechowywali wodę w srebrnych naczyniach, żeby dłużej zachowywała świeżość. Srebro ma wiele cennych właściwości. Srebro jest naturalnym środkiem bakteriobójczym. Działa na ponad 600 bakterii, grzybów i wirusów. W przeciwieństwie do syntetycznych antybiotyków, bakterie bardzo rzadko uodparniają się na srebro. Srebro zapobiega również infekcjom. wiązki srebra były używane w medycynie konwencjonalnej dla zapobiegania infekcjom zanim wynaleziono syntetyczne antybiotyki. Sole srebra stosowane są jako środek odkażający rany i oparzenia. Podczas różnych epidemii, bogaci rodzice dawali dzieciom do ssania srebrne łyżeczki, które miały chronić je przed infekcją.

Dodatkowo Koloidy srebra jako suplement diety polecane są:

 • dla pobudzenia odporności
 • do ochrony przed infekcjami dróg oddechowych
 • w niektórych chorobach skóry
 • przy pogorszeniu aktywności umysłowej.

Stosowane roztwory koloidowe srebra zawierają bardzo małe cząsteczki tego metalu zawieszone w wodzie. Ich rozmiar to 0,005-0,15 mikrona, dlatego można je zobaczyć tylko pod mikroskopem elektronowym. Są mniejsze nawet od wirusów i bakterii.