OPINIE

Według wskazań producenta, aby osiągnąć widoczne efekty trzeba nosić regularnie spodenki minimum 2 miesiące. Na początku myślałam, że sprawi mi to dużo trudności, ponieważ pracuję i żyję bardzo aktywnie, bardzo rzadko jestem w domu. Całe szczęście okazało się, że spodenki faktycznie są bardzo komfortowe w noszeniu i można je spokojnie nosić na co dzień pod ubraniem, tak że właściwie ich nie widać (co dla mnie było bardzo istotne). Pod dwóch miesiącach było już widać spore zmiany, ale ja nosiłam spodenki łącznie przez 6 miesięcy i efekt jest bardzo zadowalający.

~Olga P.

Jestem bardzo zadowolona z Państwa spodenek. Moja skóra bardzo widocznie się zmieniła. Mam mniej cellulitu, a poza tym skóra jest jędrniejsza i ma lepszy wygląd, jakby trochę młodszy. Spodenki bardzo wygodnie się noszą, i nie niszczą się szybko.

~Beata G.

Kupiłam spodenki aby zredukować cellulit, ale odkryłam w nich o wiele większą zaletę, na moje nogi działają przeciwbólowo. Mam chore stawy, a dzięki nim nie czuję takiego bólu w kolanach i w biodrach podczas codziennego chodzenia. To duży plus spodenek, o którym nie wiedziałam podczas ich kupowania.

~Regina J.