NARESZCIE! NIGDY WIĘCEJ BÓLU!

Innowacyjna formuła 3 włókien: srebra, miedzi i węgla, wplecionych w delikatną i rozgrzewającą bawełnę wykorzystuje zachodzące pomiędzy nimi reakcje aby zagwarantować Tobie skuteczną i szybką pomoc.

Różnica potencjałów jonów srebra i miedzi generuje mikro wyładowania elektryczne, które w wyjątkowo skuteczny sposób blokują przesyłanie sygnałów bólu.

Dodatkowo pobudzają receptory skórne oraz mięśnie. Stymulują naturalne procesy regeneracyjne i lecznicze. W trakcie działania metaloterapii wraz z potem wydzielane są różne substancje. Dlatego nieocenione właściwości absorbujące i oczyszczające węgla, zwiększają skuteczność terapii jak też podwyższają komfort użytkowania produktów linii Veera Silver.

Produkty Veera Silver to bezpieczna i naturalna terapia. Wieloletnie poszukiwania pozwoliły na innowacyjne połączenie technologii i medycyny, dzięki czemu osiągamy wspaniałe efekty. Veera Silver to nowy sposób na uśmierzanie bólu.

UŻYWANE PRZEZ SPORTOWCÓW

Nasze produkty są stosowane przez wielu sportowców, a także osoby, które wykazują bardzo dużą aktywność fizyczną na co dzień.

Co wyróżnia nasze produkty, spośród innych? Dlaczego są tak często wybierane?

Po pierwsze - chronią podczas aktywności sportowej

Po drugie - leczą w momencie pojawienia się bólu

Linia produktów Veera Silver łącząc w sobie wyniki wieloletnich badań medycznych i technologicznych przygotowana jest nie tylko do tego by likwidować ból, ale także by użytkowanie produktu cechowało się wysokim komfortem.

Dzięki ergonomicznej strukturze, która dopasowuj się do kształtu ciała stosując produkt możemy poruszać się w pełnym komforcie. Opaski nie ograniczają naszych ruchów, co jest bardzo ważne nie tylko u sportowców, ale także podczas codziennego użytkowania.

Poprzez zawartość srebra i miedzi możemy być pewni pełnej higieny, minerały działają bakteriobójczo i antygrzybicznie.

WŁAŚCIWOŚCI SREBRA

Jakie właściwości ma srebro?

Lecznicze właściwości srebra znane były już w starożytności. Pisał o nim nawet sam Hipokrates. Starożytni Grecy, Rzymianie i Fenicjanie przechowywali wodę w srebrnych naczyniach, żeby dłużej zachowywała świeżość. Srebro ma wiele cennych właściwości. Srebro jest naturalnym środkiem bakteriobójczym. Działa na ponad 600 bakterii, grzybów i wirusów. W przeciwieństwie do syntetycznych antybiotyków, bakterie bardzo rzadko uodparniają się na srebro. Srebro zapobiega również infekcjom. wiązki srebra były używane w medycynie konwencjonalnej dla zapobiegania infekcjom zanim wynaleziono syntetyczne antybiotyki. Sole srebra stosowane są jako środek odkażający rany i oparzenia. Podczas różnych epidemii, bogaci rodzice dawali dzieciom do ssania srebrne łyżeczki, które miały chronić je przed infekcją.

Dodatkowo Koloidy srebra jako suplement diety polecane są:

  • dla pobudzenia odporności
  • do ochrony przed infekcjami dróg oddechowych
  • w niektórych chorobach skóry
  • przy pogorszeniu aktywności umysłowej.

Stosowane roztwory koloidowe srebra zawierają bardzo małe cząsteczki tego metalu zawieszone w wodzie. Ich rozmiar to 0,005-0,15 mikrona, dlatego można je zobaczyć tylko pod mikroskopem elektronowym. Są mniejsze nawet od wirusów i bakterii.