Jak długo należy nosić dany produkt?

Czas noszenia powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb organizmu. Nie ma przeciwwskazań do tego aby produkt miał kontakt ze skórą przez wiele godzin dziennie jeśli jest taka potrzeba.

Czy materiał może uczulać?

Nie stwierdzono przypadków uczuleń, produkt jest hipoalergiczny. W przypadku kiedy jednak zostanie stwierdzona indywidualna nadwrażliwość na jeden ze składników czynnych np. miedź lub srebro nie zaleca się stosowania produktów.

Czy możemy stosować produkty jednocześnie z innymi preparatami stosowanymi na skórze?

Nie zaleca się stosowania preparatów w kremie lub żelu jednocześnie z produktami Veera Silver. Materiał powinien mieć kontakt z czystą, suchą skórą. Jeśli jest to konieczne preparat należy zastosować 2-3 godziny przed nałożeniem produktu z kolekcji Veera Silver.

Jak działają produkty Veera Silver?

Pomiędzy wplecionymi w strukturę materiału włóknami srebra i miedzi powstaje różnica potencjałów, dochodzi do mikro wyładowań. Jest to delikatna elektrostymulacja. Występuje też lokalny wzrost temperatury. Terapia jest bezpieczna i naturalna, polecana przy...

Jaka jest trwałość produktów Veera silver?

Produkt będzie służył i zachowa swoje właściwości przez ok. 1 rok. Należy pamiętać jednak o zasadach konserwacji czyli prania w temperaturze nie przekraczającej 30C.