OPINIE

O produktach Veera Silver dowiedziałam się od mojego lekarza. Od jakiegoś czasu cierpiałam na silne bóle stawów, szczególnie kolan, co było wynikiem codziennego uprawiania sportu. Teraz stosuję produkty Veera Silver i czuję znaczą ulgę pomimo, że nadal żyję bardzo aktywnie. Jestem szczególnie zadowolona z tego, jak bardzo wygodnie nosi się opaski pod ubraniami.

~Ania Z.

Z wiekiem bardzo zaczęły mi dokuczać bóle pleców, w szczególności w odcinku dolnym – lędźwiowym. Często ból uniemożliwia nam normalne funkcjonowanie, tracimy chęć dożycia i jakiejkolwiek aktywności. Problemem jest nawet pójście do sklepu po zakupy. Odkąd zaczęłam stosować pas czuję dużą różnicę, jest mi o wiele łatwiej funkcjonować, szczególnie, że okazało się, że ból ten związany jest ze zwyrodnieniem, więc nie ma na to lekarstwa.

~Zofia L.

Od zawsze miałam bardzo zimne stopy. Lekarze ignorowali zawsze moje pytania skąd to się bierze, mówili, że po prostu taka moja „uroda”. Wbrew pozorom jest to bardzo uciążliwa i nieprzyjemna dolegliwość. Stopki trafiły do mnie bardzo przypadkowo, były prezentem od koleżanki. Na początku chyba nie oceniłam ich wartości, bo nie sądziłam że faktycznie mogą rozgrzać moje stopy. Teraz już nie mam tego problemu.

~Barbara L.

Nie jestem zawodowym sportowcem, ale dość dużo trenuję. Czasem gdy mam kilku dniowe przerwy w treningach, po pierwszych nadwyrężeniach dokuczają mi bóle, szczególnie barków, bo wykonuję intensywne ruchy rękoma. Od roku w takich sytuacja regularnie noszę naramiennik, co bardzo szybko przynosi mi ulgę i mogę dalej ćwiczyć.

~Rafał T.